انتخاب تشک مموری فوم مناسب

انتخاب تشک مموری فوم مناسب بر کیفیت خواب شما بسیار تاثیر گذار است.


مموری فوم ها با توجه به این که دارای قابلیت تغییر فرم به شکل بدن فردی که روی تخت دراز کشیده را دارند، برای بهبود درد مفاصل و دردهای صبحگاهی ناشی از بد خوابی یا بی خوابی بسیار مناسب هستند. مموری فوم که یکی از جدیدترین تکنولوژی حال حاضر دنیا می باشد در انواع تشک قابل استفاده است.

مموری فوم های جدید، با تکنولوژی پیشرفته و راحتی بسیار زیاد پیشنهاد جدید تولیدکنندگان تشک هستند و در زمان کمی بسیار مورد توجه قرارگرفته اند. اگر شما جزو افرادی هستید که تشک مموری فوم را ترجیح می دهید، باید بدانید که کدام تشک مموری فوم برای شما مناسب ترین است. تشک مموری فوم بر اساس برخی از دسته بندی ها جزء انواع تشک طبی محسوب می شود و خوابیدن روی آن، مطابق با ساختار ستون فقرات است. در ادامه نکاتی برای انتخاب تشک مموری فوم مناسب ذکر می گردد.

 

انتخاب تشک مموری فوم مناسب

 

چه افرادی باید تشک مموری فوم بخرند؟

اگر سابقه درد دارید، می خواهید حس کنید که به جای روی تشک درون آن خوابیده اید (توسط تشک دربرگرفته شوید)، باید یک تشک مموری فوم تهیه کنید.

افرادی که خوابیدن به پهلو را ترجیح و نقاط فشار زیادی در نواحی باسن و شانه آن ها وارد می شود، اغلب از تشک های مموری فوم نتایج عالی می گیرند. افرادی که خوابیدن به روی شکم یا خوابیدن به پشت را ترجیح می دهند، بخصوص آنهایی که وزنی پایین تر از 100 کیلوگرم دارند، ارزش این تشک ها را درک می کنند.

برای کسانی که با گرم شدن در هنگام خواب مشکل دارند، تشک مموری فوم انتخاب مناسبی نیست. برای افرادی هم که بطور مداوم روی تشک در حال حرکت هستند نیز مناسب نمی باشد.

بهترین تشک مموری فوم

برای پیدا کردن بهترین تشک مموری فوم، دانستن برخی نکات کلیدی به شما کمک می کند که تمرکز خود را بر روی آن بگذارید. مموری فوم سبب کاهش فشار و جداسازی حرکت بالاتر از حد متوسط می شود، اما می تواند ایجاد گرما کند و برای برخی از افراد ایجاد فرورفتگی بیش از حد کند. سازندگان اغلب برای جبران نقاط ضعف محصولات خود، اجزایی را اضافه می کنند.

همانطور که مدل خاصی را بررسی می کنید، عوامل زیر را در انتخاب مموری فوم مناسب و تصمیم گیری نهایی در نظر داشته باشید.

 • قیمت: پولی که هزینه می کنید هرگز برگشت پذیر نیست، پس بهتر است اول از همه مطمئن شوید تشکی که در نظر دارید بخرید با بودجه شما مطابقت دارد.
 • طرز خوابیدن: نیاز بدن شما بر اساس وضعیت معمول خواب متغیر است. مموری فوم ها برای افرادی که به پهلو می خوابند و نقاط فشار حادتری دارند، گزینه خوبی است. هم چنین این تشک ها برای افراد سبک وزن تر که به شکم یا به پشت می خوابند می تواند انتخاب مناسبی باشد.
 • متعادل سازی: تقریبا مموری فوم ها آغوش قابل توجهی دارند، در نظر بگیرید چه مدت می خواهید روی تشک بخوابید و سپس تشکی را انتخاب کنید که تمام خواسته های شما را برطرف سازد.
 • مواد باکیفیت: مواد عالی به منظور دوام بیشتر و عملکرد بهتر استفاده می شوند. تمام فوم ها به مرور زمان فرسوده خواهند شد، اما مموری فوم های سطح پایین خیلی زودتر شروع به فرو رفتگی و کاهش محافظت و راحتی می کنند.
 • درجه سفتی: هر شخص برای تهیه تشک مورد نظر خود ترجیحاتی دارد و خیلی مهم است که تشکی را تهیه کند که تمام نیازهای او را برآورده سازد. به عنوان یک اصل کلی، آن هایی که به پهلو می خوابند یا وزن کمتری دارند، به تشک های نرم تر گرایش دارند.ILD  مشخصه ای است که برای بیان درجه سفتی مموری فوم به کار می رود. یک مموری فوم می تواند به سختی سنگ یا به نرمی پر باشد. سختی مموری فوم برای افراد با وزن های متفاوت یکسان نیست. لایه بالایی در مموری فوم ها می تواند نرم باشد و لایه های زیرین سفت تر باشند. این نوع پیکره بندی مموری فوم ها بیشتر بر افرادی که وزن بیشتری دارند متمرکز است. از سوی دیگر اگر لایه پایینی بیش از حد نرم باشد، در افراد سنگین وزن منجر به برآمدگی تشک در برخی حالات خوابیدن و آسیب به ستون فقرات خواهد شد.
 • جداسازی حرکتی: شما باید از یک تشک مموری فوم انتظار خاصیت جداساز حرکت خوبی را داشته باشید، اما همه این تشک ها برای این منظور ساخته نشده اند. اگر به اختلالات خواب بسیار حساس هستید، به دنبال تشکی باشید که کانتورینگ و جداساز حرکت مناسبی داشته باشد.
 • کاهش فشار: کاهش فشار یکی از ویژگی های برجسته مموری فوم است، چرا که هر دو سمت بدن را می پوشاند. مطمئن شوید که به دنبال تشکی هستید که سیستم راحتی آن به اندازه کافی ضخیم باشد تا از فرو رفتگی در سراسر فوم جلوگیری نماید.
 • سهولت حرکت: تشک های فوم دارای حداقل جهش هستند، زیرا به آرامی دوباره به شکل خود درمی آیند. این امر حرکت در تخت را سخت کند و برای بعضی افراد حس گیر افتادن در تشک را ایجاد می کند. اگر این برای شما نگران کننده است، به دنبال تشک فومی باشید که کانتورینگ آن بسیار خفیف باشد.
 • محافظت لبه ای: با وجود ویژگی هایی از قبیل فشرده سازی و عدم پرش، لبه ها در تشک مموری فوم یک ناحیه مشکل ساز هستند. فوم ها در لبه تشک فرو می روند و این موضوع برای افرادی که عادت به خوابیدن در لبه تخت دارند مشکل ساز خواهد بود.
 • تنظیم دما: یک تشک مموری فوم، هنگامی که با بدن متعادل سازی می کند، می تواند جریان هوا را قطع نماید. بعلاوه، فوم بخودی خود حرارت را در خود نگه می دارد، نرم تر گشته و جریان هوا را کم می کنند. بعضی از تشک ها دارای ویژگی هایی به منظور کاهش تجمع گرما هستند.
 • سروصدا: تشک هایی که صدا می دهند و وقتی روی آن حرکت می کنید جیرجیر می کنند، می توانند آزار دهنده و رنج آور باشند. تمام تشک های فومی بطور قابل توجهی بی صدا هستند و همین امر باعث محبوبیت آن بین افرادی ست که به صدا حساس می باشند.
 • وزن: تراکم همان وزن مموری فوم است که در میزان قدرت و دوام مموری فوم تأثیرگذار است. تراکم مموری فوم می تواند از یک تا هفت پوند بر فوت مربع باشد. اغلب افراد تراکم استاندارد برای دوام بیشتر مموری فوم را 5 پوند بر فوت مربع می دانند اما هم اکنون کمپانی های تشک ضمانت نامه های بالاتری را برای محصولات با تراکم پایین تر ارائه می دهند.
 • بازگشت فوم: انعطاف پذیری فوم (میزان قابلیت فوم برای بازگشت به حالت اولیه) یکی از عوامل تعیین کننده است. هم اکنون تشک های هیبریدی تولید شدند که شخص در اولین لایه آن ها فرو می رود و لایه دوم آن ها شخص را به حالت اولیه بر می گرداند.
 • جریان هوا: بسیاری از مواد اولیه مموری فوم های سنگین تر تکنولوژی سلولی بسته ای دارند که مانع از جریان هوای مناسب شده و در نتیجه منجر به گرم شدن تشک در زمان خواب می شوند. برخی از کمپانی ها با تزریق ژل به مموری فوم ها به آن ها این امکان را می دهند که جریان هوا به راحتی عبور کرده تشک خنک بماند. با این حال انتقاداتی بر این تکنولوژی وارد است و این ژل ها تنها برای زمان کوتاهی می توانند تشک را خنک نگه دارند و پس از گذشت مدت کوتاهی گرم می شوند. با به کار بردن این سیستم، ضرورت استفاده از مموری فوم های با تراکم پایین برای افزایش جریان هوا را از بین می رود.
 • فوم های سازگار با محیط زیست: در زمان انتخاب یک تشک مموری فوم، باید به این نکته توجه کنید که برخی از تشک های مموری فوم دارای رایحه شیمیایی هستند که ممکن است برای برخی از کاربران خوشایند نباشد. با این حال به نظر می رسد که برخی از کمپانی ها برای رفع این مشکل راه حل هایی یافته اند که هم اکنون ادعا می کنند که تشک های آن ها سازگار با محیط زیست هستند و منجر به انتشار هیچ گاز یا رایحه ای نمی شوند.
 • لایه ها: همانطور که قبلاً هم گفته شد، مموری فوم های بسیاری از بیش از دو لایه ساخته شده اند. هر لایه می تواند وظیفه متفاوتی را بر عهده داشته باشد و هر چه لایه ها بیشتر باشند، احتمال فرو رفتن و گود شدن تشک کمتر خواهد بود. با این حال همانطور که تعداد زیاد لایه های سفت منجر به زیاد سفت بودن تشک یا گود شدن آن می شوند، تعداد زیاد لایه های نرم نیز منجر به کاهش پشتیبانی و استقامت و فرو رفتن تشک می گردند.
 • ضمانتنامه: همانطور که قبلاً هم اشاره شد، تشک های با تراکم بالاتر دوام بیشتری دارند اما نکته مهم این است که کیفیت و انعطاف پذیری (حالت برگشت پذیری) آن ها نیز حفظ شود. اگر چه این واقعیت که کمپانی های با تجربه محصول خود را به مدت طولانی تری ضمانت می کنند یک نشانه خوب هست اما باید به مواردی که تحت پوشش ضمانت قرار می گیرند نیز توجه کرد.

 

انتخاب تشک مموری فوم مناسب

 

خوابیدن بر روی یک تشک فوم چه احساسی دارد؟

اگر هنوز یک تشک مموری فوم را امتحان نکردید، بسیار طبیعی ست که ندانید خوابیدن بر روی آن چه حسی دارد. از آنجایی که کلمات قادر به بیان آن نیست، این بخش به شما ایده هایی خواهد داد:

 • حس شناور بودن بر روی ابرها: اغلب مشتریان مموری فوم، از تجربه استفاده از آن به عنوان حس خوابیدن بر روی ابر توصیف می کنند.
 • یک آغوش گرم و بزرگ: مموری فوم ها با بدن متطابق اند، حس آغوش را ایجاد می کند که در عین حال که می تواند هم ایجاد راحتی نموده و هم گرما را حفظ کند.
 • کاملا بی حرکت: وقتی که بر روی این تشک ها خوابیدید، شما تقریبا به هیچ وجه تحت تاثیر حرکتی که در سمت دیگر تخت رخ می دهد، نخواهید بود.
 • تحت هیچ فشاری: ویژگی کاهش فشار در تشک مموری فوم می تواند بر روی قسمت های مختلف بدن و در جاهایی که معمولا دردی را احساس می کنید یا به آن ناحیه استرس دارید، اثر بگذارد.
 • حس گیر افتادن: با جهش کم تشک، ممکن است احساس آرامش بیشتری داشته باشید یا حتی احساس کنید که در یک مکان گیر کرده اید.

 

انتخاب تشک مموری فوم مناسب

 

انواع تشک مموری فوم

تمام مدل های مموری فوم دارای ویژگی های مشترک هستند، اما همه آن ها مشابه هم نیستند. حس، دوام و کارایی این تشک ها بسته به ترکیب و نوع فوم و هم چنین کیفیت آن می تواند متفاوت باشد.

تشک مموری فوم سنتی

این نوع تشک ها کلاسیک ترین عملکرد را در این متریال ارائه می دهند. تشک های سنتی دارای کانتورینگ عمیق، ایزوله حرکت همراه با حفظ حرارت قابل توجه و هم چنین حداقل جهش می باشند.

بعضی افراد عاشق ویژگی آغوش ابرمانند آن هستند در حالیکه بقیه از حس گیرافتادن در فوم و گرمای بیش از حد در سراسر شب شکایت می کنند.

مموری فوم گیاهی

در فرآیند تولید مموری فوم از مواد شیمیایی استفاده می شود، برخی از آن ها از مشتقات نفت هستند. در یک تشک مموری فوم گیاهی، که گاهی اوقات “بیوفوم” نامیده می شوند، درصد معینی از این پتروشیمی ها با محصولاتی که از مواد گیاهی به دست می آیند، مانند روغن سویا، جایگزین می شوند.

تشک های مموری فوم گیاهی برای مصرف کنندگان آگاه به محیط زیست، جذابیت دارد؛ اما مهم است در نظر داشته باشید که روغن های گیاهی تنها جایگزین بعضی از محصولات پتروشیمی می شوند.

از آنجا که بقیه مراحل تولید مشابه هم هستند، عملکرد تهیه مموری فوم گیاهی مشابه انواع دیگر می باشد؛ ممکن است به نسبت تشک های مموری فوم بر پایه مواد نفتی، دارای برچسب قیمتی بالاتر باشند.

مموری فوم تزریق شده

در این نوع تشک ها، ماده ای ژل مانند تزریق می شود. این ژل را می توان در یک الگوی چرخه ای اضافه کرد یا می توان آن را به صورت دانه های کوچک از طریق خود فوم پخش و قرار داد. این ژل با هدف کاهش حفظ گرما در تشک تزریق می شود. در حقیقت ژل حاوی خواصی است که گرما را از داخل فوم جذب می کند و از ایجاد گرما در نزدیکی سطحی که فرد به خواب رفته و اطراف بدن، جلوگیری می کند. تزریق ژل در فوم امری مرسوم بوده و ممکن است بسته به نوع ژل، استفاده از تشک ژل دار تا حد متوسطی دما را کاهش دهند.

قیمت تشک مموری فوم

گزینه های زیر نیز با برچسب قیمت بالاتر و پایین تر از آن حدود قیمت هم وجود دارند. تعدادی از عوامل می تواند قیمت این تخت ها تاثیر بگذارد.

 • ضخامت لایه های مموری فوم: اگر تشک دارای لایه های بیشتری یا لایه های ضخیمی باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود.
 • تراکم مموری فوم: تشک هایی که در ساخت آن ها از مموری فوم های پرتراکم استفاده شده باشد، گرانتر خواهند بود؛ دوام آن ها نیز بطور معمول بیشتر می شود.
 • شرکت سازنده: در صورتی که شرکت سازنده تجربه بالاتری در زمینه ساخت تشک، مخصوصا تشک مموری فوم داشته باشد مسلما قیمت بالاتری ارائه خواهد داد.
 • ویژگی های دیگر: عناصر و موادی که بطور خاص طراحی شده اند می توانند قیمت تشک مموری فوم را بالاتر ببرند. برای مثال، منسوجاتی که برای مقابله با افزایش گرما استفاده می شوند یا استفاده از مواد ارگانیک می تواند قیمت را بالا ببرد.

انواع تشک دارای مموری فوم تولید شده توسط مجموعه خانه تشک عبارتند از تشک ارگو، تشک اسلیپ دریم بدون فنر، تشک الیو فرم، تشک ارتولوکس و تشک ویسکو ایر .


 

انتخاب تشک مموری فوم مناسب

 

طول عمر تشک مموری فوم

بیشتر تشک های مموری فوم قبل از اینکه دچار افتادگی و کاهش عملکرد شوند، بین 6 تا 8 سال عمر می کنند. طول عمر آن ها بیشتر از اغلب تشک های فنری، مشابه تشک های هیبریدی یا طبی فنری و کمتر از تشک لاتکس می باشد.

بعضی از مموری فوم ها هم ممکن است بیشتر یا کمتر از محدوده ی 6-8 سال عمر نمایند. مواردی که در طول عمر آن ها اثر می گذارد به شرح زیر است:

 • کیفیت مواد: لایه های مموری فومی که ضخیم تر و متراکم ترند به مدت طولانی دوام می آورد.
 • فشار وارد شده به تشک: بیشتر فشار وارد شده از سمت زوج ها و نه از سمت شخصی که به تنهایی می خوابد، توسط افراد سنگین وزن و کودکان و حیوانات خانگی که بر روی تخت می پرند، وارد می شود.
 • نگهداری تشک: استفاده ی نادرست از تشک می تواند آن را مستعد ساییدگی و پارگی گرداند. برای مثال، استفاده از یک چهارچوب غیر محافظ ممکن است باعث افزایش آسیب زودهنگام به خود تشک شود. استفاده از پد محافظ، به محافظت از تشک در برابر ریزش فوم و آسیب به کف کمک می کند

سایر موارد موثر در هنگام خرید تشک مموری

حال که اصلی ترین اطلاعات مورد نیاز درباره ی تشک های مموری فوم را دریافت نمودید، تنها چند موضوع دیگر وجود دارد که دانش شما را نسبت به این امر تکمیل گرداند.

 • گاز زدایی: زمانی که یک تشک فوم ساخته می شود، برخی از ترکیبات آلی فرار نیز تشکیل می شوند و هنگامی که تشک فشرده شده و برای حمل و نقل آماده می شود، مهر و موم می گردند. در نتیجه، هنگامی که برای بار اول بسته بندی آن باز می شود و بر روی تخت قرار می گیرد، می تواند گاز با ترکیبات آلی را خارج نماید. هیچ خطری برای سلامتی وجود ندارد، اما می تواند بوهای ناخوشایندی ساطع کند. این بو موقتی است و بین چند ساعت تا چند روز از بین می رود، خصوصا اگر اتاق شما مجهز به سیستم تهویه باشد. این امر در رضایت کلی مشتری ها اثرگذار نیست اما برای آن ها که به حساسیت دارند، تشک مموری فوم انتخاب مناسبی نیست.
 • محافظت کافی از تخت: تشک تنها یک قسمت از تخت شما است؛ قسمت دیگر چهارچوب و باکس تخت است. مطمئن شوید که چهارچوب مورد استفاده شما با گارانتی تطابق داشته باشد. این امر سبب افزایش کارایی شده و گارانتی شما را معتبر نگه می دارد. اگر شما از قبل یک چهارچوب با کیفیت ندارید، حتما پیش از خرید به فکر تاج و باکس تخت باشید.
 • رختخواب مناسب: رختخواب یکی دیگر از جنبه های چیدمان تخت شما است. برای مثال، اگر که شما یک تشک مموری فوم خریده اید و نگران آن هستید که هنگام خواب گرمتان شود، ملافه های تنفس پذیر می توانند به کمک شما بیایند.

مقایسه تشک مموری فوم با سایر تشک ها

بسیاری از خریداران تشک، بین انتخاب تشک مموری فوم، هیبرید یا طبی فنری و لاتکس مردد هستند. هر کدام از این تشک ها دارای خصوصیاتی هستند که ممکن است در انتخاب نهایی شما موثر باشد. مطالبی برای مقایسه تشک مموری فوم و تشک طبی فنری و همچنین مقایسه تشک مموری فوم و لاتکس ارائه کردیم که مطالعه آنها خالی از لطف نخواهد بود

سوالات متداول تشک مموری فوم

آیا تشک مموری فوم خوب است؟

یک تشک مموری می تواند برای فرد مناسب آن گزینه ای عالی باشد. تشک مموری فوم چندین ویژگی دارد که باعث تمایز آن از سایر موارد معمول می کند. دو مورد از قابل توجه ترین آن ها کاهش فشار و جداسازی حرکت است. کسانی که به پهلو می خوابند، بطور خاص ممکن است از فواید تشک های مموری فوم بهره مند شوند. این حس در آغوش گرفتن می تواند از افزایش فشار در قسمتی که بیشتر افراد به باسن و شانه های خود وارد می کنند جلوگیری کند. کسانی که متحمل درد های مفصلی هستند، می توانند توسط مموری فوم هم تسکین یابند.

افرادی که در خواب غلت می خورند و یا شریک دارند نیز تشک های مموری فوم را تحسین می کنند. برخی از تشک های فنری حرکات را در طول تخت از سمتی به سمت دیگر منتقل می کنند. در حالی که، تشک های مموری فوم این تحرکات را جذب می کنند، بدان معنی که هنگامی که شما موقعیت خود را تغییر می دهید شریک شما اذیت نخواهد شد. افرادی که اواویت آن ها واکنش پذیری و محافظت از لبه باشد، ممکن است ساختارهای تشک هیبریدی و فنری را در نظر داشته باشند.

بهترین تشک مموری فوم برای افرادی که به پهلو می خوابند، کدام است؟

تشک مموری فوم برای افرادی که به پهلو می خوابند انتخاب مناسبی است، اما بهترین مدل چیزیست که تمام نیازهای شما را برآورده می کند. کسانی که به پهلو می خوابند نیاز به کاهش فشاری عالی برای جلوگیری نقاط فشار می باشند و مموری فوم بدن را متعادل ساخته و نواحی حساس را پشتیبانی می بخشد و از کمر محافظت می کند.

با این حال، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که افرادی که به پهلو می خوابند باید قبل از خرید تشک جدید، آن ها را در نظر بگیریند. برای مثال، این افراد برای اطمینان از تراز مناسب ستون فقرات، نیاز به پشتیبانی متعادل دارند. شکل بدن شما می تواند در انتخاب تشک مورد نیاز شما تعیین کننده باشد.

بهترین تشک مموری فوم برای افرادی که با درد می خوابند، کدام است؟

مموری فوم با خاصیت کاهش دهنده فشاری که دارد، می تواند کمردرد شما را کاهش دهد، اما تنها در صورتی که تشک پشتیبانی کافی را برای نوع بدن شما ارائه دهد.

یک تشک استاندارد مموری فوم نیز در صورتی کهدرجه سفتی متوسطی داشته باشد یعنی به اندازه کافی سفت باشد، می تواند پشتیبانی مناسبی ارائه دهد. در حالیکه بعضی افراد تشک های مموری فوم را به عنوان تشک هایی نرم می شناسند، این به دلیل خصوصیات تسکین دهنده آن هاست و نه به دلیل سفتی که دارند. تشک نرم مانع از تراز مناسب ستون فقرات می شود، در حالیکه تشکی که بسیار سفت است، می تواند به مفصل ها فشار آورده و به جای کاهش فشار منجر به تنش گردد.

مشکلات تشک های مموری فوم چیست؟

تشک های مموری فوم به دلیل داشتن کانتور بیش از حد، در کاهش فشار و جداسازی حرکتی عالی عمل می کنند. با این حال، این کانتورینگ قوی در افراد مختلف ناسازگاری ایجاد کند. افراد سنگین وزن و یا افرادی که نیاز به محافظت بیشتری در ناحیه ستون فقرات خود دارند، ممکن است تصور کنند تشک مموری فوم برای حفظ سلامت وضعیت ستون فقرات هنگام خواب، بسیار نرم هستند.

کانتورینگ شدید نیز می تواند گرما را در اطراف بدن به دام بیاندازد، که این موضوع می تواند آزاردهنده باشد. ترکیب متراکم مموری فوم موجب افزایش حفظ دما شده و از این رو برخی از تولیدکنندگان سعی می کنند، با تزریق موادی مانند ژل خنک کننده در فوم، این موضوع را به حداقل برسانند. راهکارهایی برای خواب خنک بر روی تشک مموری فوم وجود دارد ولی با این حال ممکن است برخی افراد از تجربه خوابشان راضی نباشند.

در تشک های تمام فوم، وقتی که افراد به هنگام نشستن و برخاستن از تخت روی لبه آن می نشینند زودتر فرو می روند. این موضوع باعث می شود تشک زودتر استحکام خود را از دست دهد و جابجایی روی آن را سخت می کند.

آیا تشک های مموری فوم افراد را در طول خواب گرم می کند؟

تشک های مموری فوم نسبت به تشک های دیگر گرم ترند. با این حال تولیدکنندگان تشک همیشه به دنبال رفع این نقطه ضعف بوده اند. تشک های مموری فوم به دو صورت ایجاد حرارت می کنند. جریان هوا و حفظ حرارت.

همه ی تخت های فومی یکسان هستند و بنابراین دارای حداقل جریان هوا در بدنه تشک می باشند. تشک مموری فوم با نزدیک شدن به بدن و جلوگیری از جریان هوای سطحی این مشکل را بدتر می کند. کاورهای تنفس پذیر می تواند کمک کننده باشد اما فقط به صورت حاشیه ای.

تشک گرمای بدن شما را جذب کرده و در طول شب گرمتر می شود. ژل های تزریق شده در مموری فوم، ممکن است کاهش اندکی در حفظ دما ایجاد کنند، در حالیکه استفاده از فوم های سلول باز می تواند شما را در طول شب خنک تر نگه دارد.

انواع تشک دارای مموری فوم تولید شده توسط مجموعه خانه تشک عبارتند از تشک ارگو، تشک اسلیپ دریم بدون فنر، تشک الیو فرم، تشک ارتولوکس و تشک ویسکو ایر .

مجموعه خانه تشک با بهره گیری از دانش روز دنیا، با تجربه چندین ساله خود، در زمینه تولید انواع کالای خواب اعم از تشک، بالش، باکس و تاج تخت، محافظ تشک و ملحفه و پتو فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر انواع تشک خانه تشک از صفحه محصولات ما بازدید نمایید و در صورت نیاز به کسب اطلاعات در ارتباط  با تشک طبی، تشک فول ارتوپدیک، تشک مموری فوم و تمامی تشک های مجموعه و آشنایی با نکات خرید تشک با شماره تلفن 02122606066 تماس حاصل فرمایید. جهت اطلاع از آخرین تخفیف ها و جشنواره های فروش از اینستاگرام خانه تشک بازدید کنید.

خانه تشک تولیدکننده انواع تشک با کمال افتخار در خدمت مردم عزیز ایران می باشد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما درمیان بگذارید.
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
0
  0
  سبد خرید
  سبد خرید شما خالی استبازگشت به فروشگاه
  به بالای صفحه بردن